Advertising

eddybundy

About Me

Czujesz, że masz problem z ograniczeniem sposobu wydawania pieniędzy? Czy powinieneś zapłacić ponad wszystko, co zamierzałeś? Jeśli tak, to wygrałeś sobie wycieczkę do udanych wskazówek do cięcia w dół na swoje wydatki!

* Rip All by yourself of Impulse Paying out

Jeśli zdarzy ci się, że musisz być wolny lub musisz mieć kontrolę nad swoim wyzwaniem wydatków, pierwszą rzeczą do zrobienia może być rozerwanie siebie z wielu sygnałów, które obejmują, zamawianie impulsów i kolejność impulsów. Pierwszy rodzaj to zakup rzeczy, które mogą być niepotrzebne, wynik szybkiego pragnienia lub chęci ich zdobycia; ten drugi to coś, co otrzymaliśmy bez przygotowania; nabywca kupuje pod wpływem impulsu, uzyskując nie otrzymaliśmy żadnego starego celu wykonania tego zadania. Jeśli nie masz nad tym kontroli, wydatki impulsowe są głównym powodem nieplanowanych i niepoważnych wydatków; nie ma możliwości kontrolowania sposobu wydawania. Teraz pytasz, Jak to uregulujesz? Aby opanować wydatkowanie impulsów, zacznij od sprawdzenia, ile gotówki opuścisz swoje miejsce; może to być dobre poczucie, że nie możesz poświęcić pieniędzy, nie ma potrzeby. Przed wyjściem z domu, określić, jaką kwotę zamierzasz ponieść, patrząc na to, co prawdopodobnie będziesz musiał uzyskać na ten czas dnia lub lokalizacje na pewno będzie prawdopodobne, po tym, jak zrobiłeś to zwiększyć inny kapitał dla różnych, a następnie trzymać się swojej strategii. Pamiętaj, że nie można uciec budżetowania na różne, ponieważ jest, gdy nie uda Ci się, że spadnie na wydatki impulsowe, trzymać się planu, tylko używać pieniędzy na różne, jeśli trzeba wydać!

* Przeanalizuj odpowiednio, co chcesz kupić

Większość rzeczy wybrać są tak, że można je kupić, wykorzystać je na jakiś czas, a następnie wrócić po raz drugi, aby kupić inny. Zastanów się nad długoterminowymi konsekwencjami lub jakością produktu, zanim wydasz pieniądze na zakup czegokolwiek. Ludzie wydają więcej niż targować się, ponieważ idą na produkty o mniejszej jakości jako pretekst do nie mając wystarczająco dużo pieniędzy, ale jak o oszczędzaniu tych samych pieniędzy przez jakiś czas do kwoty produktu jakości; w ten sposób można zaoszczędzić pieniądze, które można spędzić dzisiaj na inne przedmioty jutro.

* Nie pozostaną w znacznym stopniu wokół inwestycji finansowych

To pewne, choć może to zabrzmieć bardzo głupio. Po zakupie dostawcy lub produktu lub usługi, zachowaj to bardzo proste; możesz sprawić, że Twoje narzędzia będą dość ograniczone dla ciebie osobiście, bez twardej gotówki! Brak stabilności instytucji bankowych! Została wydana, więc pozwól jej zwiększyć; nie możesz wydać dokładnie tego, czego nie ma!

* Poprawne Składanie Darowizn

To bardzo dobra rzecz, aby przekazywać darowizny charytatywne, szczególnie na miejsca pracy, które obejmują redukcję ubóstwa, tworzenie społeczności, zdrowie i edukację, katedrę itp.; to tylko problem za każdym razem, gdy robisz te telefony wykonać dół siebie lub swoje źródło dochodu. Kiedy dokonujesz darowizn, które przewyższają twoje dochody, nie tylko zawiedziesz siebie, ale także zawiedziesz ludzi, którym powinieneś pomagać lub przekazywać darowizny. Kiedy przekazujesz darowiznę, przygotuj przepisy na drogę, na wszelkie osobiste oszczędności z tamtego dnia pomogą Ci rozwiązać problemy przyszłości.

* Układ coś w monitorowaniu ruchu inwestycji

Użyj arkusza kalkulacyjnego do przechwytywania i monitorowania dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych nakładów; w ten sposób będzie można śledzić ilość pieniędzy, które bierzesz. Może to również pomóc w tworzeniu właściwych osobistych wniosków.

W sumie powinniście być zdyscyplinowani. Możesz nie być w stanie osiągnąć tego, jeśli nie jesteś samodyscyplinowany. Więc pracuj nad sobą i zacznij oszczędzać z mniejszymi wydatkami. Zacznij inwestować.

Age: 32
My Friends (0)
No friendships added yet.
My Rank
I have 0 rank points.(?)

My GTAinside rank is
and I'm called:

"Vic"

My Stats
Modifications: (since 07.11.2012)
Released: 0 mods
Total: 0 downloads
Average: 0 downloads
Userpage:
450 Views
Last online:
30.01.2022, 21:31
My Recent Activities
No Recent Activities
My Mods

No mods uploaded so far.

My Recent Comments
No comments posted yet.